Besyo Haber

Denizli Spor Bilimleri Besyo Sonuçları 2019

Denizli Spor Bilimleri Besyo Sonuçları 2019

Denizli Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Besyo Sonuçları 2019 Açıklandı

DENİZLİ BESYO SONUÇLARI

KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER

• Tüm adaylar için 2018 ve/veya 2019 yılına ait YKS sınav sonuç belgesinin internet çıktısı. (İnternet çıktısı www.osym.gov.tr internet adresinden teyit edilecektir.)  
• Mezun olunan okuldan alınan Lise Diploması aslı ya da yeni tarihli Mezuniyet Belgesinin aslı. (Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi kayıt sırasında görülerek aslı iade edilecektir., Belgenin aslı görülmeden kayıt işlemi yapılmaz. (Başarı belgesi mezuniyet belgesi yerine kullanılmaz.)
• 6 adet 4,5 x 6 cm boyutunda vesikalık fotoğraf.
• Aslı görülmek koşuluyla, fotoğraflı nüfus cüzdanı fotokopisi.
• 1997 ve daha önceki yıllarda doğmuş erkek adaylardan tecil belgesi veya askerlikle
ilişiği olmadığını gösterir belge.
• Adaylar (engelli adaylar dışında) tam teşekküllü Devlet Hastaneleri ya da Üniversite Hastanelerinden alınmış “Spor Bilimleri Fakültesi’nde Öğrenim Görmesinde Sakınca Yoktur ” ibaresi yazılı Sağlık Kurulu (Heyet) Raporu (Kayıt sırasında bu raporu teslim etmeyen adayların kayıtları yapılmaz). Spor Bilimleri Fakültesi’nde öğretimi aksatabilecek bedensel, zihinsel veya konuşma (hareketleri
kısıtlayıcı ağır ameliyat geçirmiş olmak, kamburluk, kekemelik vs.) gibi engellerden biri veya birkaçı bulunanlar kayıt için başvuramazlar.
Engelli adaylar için tam teşekküllü Devlet Hastaneleri ya da Üniversite Hastanelerinden alınmış “Spor Bilimleri Fakültesi’nde Öğrenim Görmesinde Sakınca Yoktur ” ibaresi yazılı Sağlık Kurulu (Heyet) Raporu (Kayıt sırasında bu raporu teslim etmeyen adayların kayıtları yapılmaz).
• Öğrenci Bilgi ve Kayıt Formu (Kesin kayıt sırasında sistemden doldurularak alınacaktır).
• Kesin kayıtlar, Spor Bilimleri Fakültesi Öğrenci İşleri’ne şahsen müracaat edilerek yapılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ