Besyo Haber

Samsun, Diyarbakır ve Gaziantep’te Atletizm Antrenörlük Kursu Açılacaktır

Samsun, Diyarbakır ve Gaziantep’te Atletizm Antrenörlük Kursu Açılacaktır

Türkiye Atletizm Federasyon Başkanlığı 2019 yılı faaliyet programında bulunan 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük Kursu 15-25 Şubat’ta Samsun ve Diyarbakır’da, 2. Kademe Antrenör Kursu 23 Nisan-6 Mayıs 2019 tarihleri arasında Gaziantep’te yapılacak.

ANTRENÖRLÜK VE HAKEMLİK DUYURULARI İÇİN WHATSAP GRUBUMUZA BEKLİYORUZ BURAYA DOKUN

Gaziantep’teki 2. Kademe Kursu’nun başlangıç gününden önce iki oturum halinde Antrenör Gelişim Seminerleri düzenlenecektir. 22 Nisan 2019 Pazartesi günü öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere 2 adet Antrenör Gelişim Seminerleri yapılacaktır. Seminerlere katılacak antrenörler başvurularını her oturum için ayrı ayrı e-Devlet üzerinden, 150,00 TL ücret yatırarak yapacaklardır.

Başvuruları Nasıl Yapılacak ?

Başvuru Şekli: Kayıt işlemleri e-Devlet üzerinden “Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi” ne kullanıcı adı ve şifre ile girilerek başvurunuzu gerçekleştirmeye başlayınız. (Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Kayıt Yaptırmayan Başvurular Dikkate Alınmayacaktır.)

Ödemeler: Ödemeler kayıt esnasında verilen Referans Numarasına yatırılacak olup, IBAN numarasına yatırılan ödemeler KABUL EDİLMEYECEKTİR. Ödemelerinizi, E-Devlet Siteminden Seminer Kaydı Sırasında Verilen Referans Numarası İle Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Üzerinden veya Garanti Bankası Gişelerinden yapabilirsiniz.

SAMSUN 1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR KURSU DUYURUSU

DİYARBAKIR 1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR KURSU DUYURUSU

GAZİANTEP 2. KADEME ANTRENÖR KURSU DUYURUSU

TAF ANTRENÖR KURSU E-DEVLET BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ