Besyo Haber

Malatya’da 1. Kademe Atletizm Antrenörlüğü Kursu Açılacaktır

Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından 7-17 Aralık 2018 tarihinde 1. kademe yardımcı antrenör ve 6-19 Aralık 2018 tarihlerinde 3. kademe kıdemli antrenör kursu Malatya ilinde açılacaktır.

  • Kurs Yeri: MALATYA
    (İnönü Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 44280 Kampüs / Malatya)
  • Kurs Eğitim Tarihleri: 7 – 17 ARALIK 2018
  • Başvuru Tarihi: 7 KASIM 2018
  • Son Başvuru Tarihi: 3 ARALIK 2018
  • Katılımcı Listesini İlanı: 4 ARALIK 2018 ( Türkiye Atletizm Federasyonu Resmi İnternet Sayfasında Yayınlanacaktır. Listede İsmi Bulunmayan Kursiyerler Kursa Katılamayacaklardır. )
  • Muaf Olan Adayların Kursa Başlama Tarihi: 13 ARALIK 2018 (Muafiyet şartlarını taşıyan kursiyerler, durumlarını resmi olarak belgelendirmek zorundadır.)

– Üniversitelerin Beden Eğitimi veya Spor Eğitimi veren bölümlerinden mezun olanlar Aslı Gibidir yapılan diplomaları ile temel eğitim programında yer alan derslerden muaf tutulurlar.

– Kademeleri itibariyle başka bir antrenör kursunda başarılı olanlar girdikleri kurs tarihinden itibaren dört yıl içinde açılan aynı kademedeki Atletizm kursuna başvurduklarında Antrenör Eğitim Yönetmeliğinde belirtilen dersler ve saatlerin aynı olması durumunda almış olduğu antrenörlüğe ait onaylı antrenör belgesi ve onaylı ders içeriklerini teslim etmeleri halinde temel eğitim programında yer alan derslerden muaf tutulurlar.

Onaylanmamış (fotokopi) evraklar muaf olmaya yeterli değildir.

  • Katılımcı Sayısı: Kurs alt kontenjanı 25 kişi olup, sayının yeterli olmaması durumunda sistem otomatik olarak kursu iptal edecektir. (Ücretler Bir Sonraki Kurs Dönemine Aktarılmayacağından Kursa Başvuran Antrenörler Ücret İadelerini Dilekçe ve Banka Dekontları İle Atletizm Federasyonu Başkanlığına Başvurarak Yapacaklardır.)
  • Başvuru Şekli: Kayıt işlemleri e-Devlet üzerinden “Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi” ne kullanıcı adı ve şifre ile girilerek aşağıda belirtilen evraklar Bilgisayar Ortamına Yüklenerek başvuru yapılacaktır. Örneğin; Sağlık Raporunuzu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden 6 aydan fazla ceza almadığınıza dair yazıyı alarak, bilgisayar ortamına aktardıktan sonra başvurunuzu gerçekleştirmeye başlayınız. (Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Kayıt Yaptırmayan veya Eksik Evrak Yükleyen Kursiyerlerin Başvuruları Dikkate Alınmayacaktır.)

I. Kademe Kurs Dosyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ