Besyo Haber

2022 Erzurum Teknik Üniversitesi Besyo Spor Bilimleri Yetenek Sınavı Kılavuzu

Erzurum Teknik Üniversitesi Besyo Spor Bilimleri Yetenek sınavı ne zaman yapılıyor? Erzurum Teknik Üniversitesi besyo parkuru, besyo mülakatı yetenek sınavı kılavuzu. 2022 Erzurum Teknik Üniversitesi Besyo, Erzurum Teknik besyo spor bilimleri yetenek sınavı kılavuzu aşağıdadır.

2022 Erzurum Teknik Üniversitesi Besyo Spor Bilimleri Yetenek Sınavı

2022 Erzurum Teknik Üniversitesi Yetenek Sınavı Kılavuzu

2021 Erzurum Teknik Üniversitesi Besyo Spor Bilimleri Yetenek Sınavı

2021 Erzurum Teknik Üniversitesi Yetenek Sınavı Sonuçları:

Erzurum Besyo Yetenek Sınavı ve Ön Kayıt Tarihleri: 

  • Ön Kayıt Tarihleri: 04 Ağustos – 16 Ağustos 2021
  • Sınav Başlangıç Tarihi: 18 Ağustos 2021
  • Sınav Sonuçların Açıklanması: 23-26 Ağustos 2021

Erzurum Teknik Üniversitesi Ön Kayıt Linki ve Sınav Kılavuzu:

Erzurum Teknik Besyo Başvuru Koşulları: 

2021 YKS’de özel yetenek sınavıyla öğrenci alacak öğretmenlik programlarına başvuru yapabilmek için TYT’de en düşük 800.000’inci başarı sırasına sahip olmak.

Özel Yetenek Sınavına girmesinde sakınca yaratacak herhangi bir sağlık ve fiziksel engeli bulunmadığına dair sağlık belgesine sahip olmak. (Aile hekimliğinden alınacak belge geçerlidir)

Başvuru yapacak adayların; Spor Bilimleri Fakültesi Ziraat Bankası Erzurum Şubesi TR400001000112924019105001 No’lu IBAN hesabına 250 TL ücret yatırmaları gerekmektedir. Adayların uygulama eğitim ücretini yatırdıklarına dair dekontu online olarak sisteme yükleyeceklerdir.

Erzurum Teknik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi tarafından parkur tanıtım, bilgilendirme (performans değerlendirmesi, antrenman planlaması, sağlıklarını koruma ve beslenme önerileri, psiko-sosyal destek vs.) danışmanlık ve deneme eğitimi verilecektir. Aday deneme ve danışmanlık eğitimini iki (2) kez farklı veya aynı günlerde alabilecektir. Bunun dışında aday kendi isteği ile deneme parkuru ve danışmanlık eğitimi almak isterse her deneme için yukarıdaki hesaba ilave olarak 125 TL yatırması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ