Besyo Haber

Diyarbakır’da 1. Kademe Dart ve Bocce Antrenörlük Kursu Açılacaktır

Diyarbakır’da 1. Kademe Dart ve Bocce Antrenörlük Kursu Açılacaktır

Diyarbakır’da 26 Kasım – 05 Aralık 2018 tarihleri arasında 1.Kademe Bocce Antrenör Kursu ve 01 – 10 Aralık 2018 tarihleri arasında ise 1.Kademe Dart Antrenör Kursu yeterli ön başvuru olması halinde açılacaktır.

Antrenör Kursuna katılacakların En az 18 yaşını doldurmuş olmak kaydıyla, Kurslara En az lise veya dengi okul mezunu olanlar katılabilir.

Kursa katılacak tüm kursiyerlerin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinden Bocce/Dart Sporcu Lisansı (Ferdi ya da Kulüp adına) çıkartmaları zorunludur.

Spor Bilimleri Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümlerinden mezun olanlar ile son 5 yılda 1. kademe ve daha üst kademe antrenör kursu tamamlayanlar temel eğitim derslerinden muaf olacaktır. Antrenör belgesi ile Muaf olmak isteyen katılımcılar Belgelerini aldıkları federasyondan (TBBDF hariç) ders sayıları ve notlarını gösterir transkript almak ve Kurs evraklarıyla birlikte teslim etmek zorundadır.

2019 BESYO TABAN PUANLARI

1.Kademe Bocce Yardımcı Antrenör Kursuna katılacak olanların 22 Kasım 2018 mesai bitimine kadar, 1.Kademe Dart Yardımcı Antrenör Kursuna katılacakların ise 29 Kasım 2018 mesai bitimine kadar e-devlet üzerinden ön kayıtlarını yapmaları ve kayıt işlemi sonunda verilecek referans numarası ile Halkbankası’na giderek kurs ücretini Banka içerisinden verilen Referans numarasını kullanarak yatırmaları gerekmektedir. Kurs ücreti yatırılmadan Kayıt kesinleşmeyecek olup, ilgili tarihlerin mesai bitimine kadar yeterli başvuru olmaması durumunda kurs açılmayacaktır.

Kursun kesinleşmesi durumunda, Bocce Antrenörlük kursuna katılacakların 16 Kasım 2018 Pazartesi günü Saat:17.00’da ve Dart Antrenörlük kursuna katılacakların 01 Aralık 2018 Cumartesi günü Saat:13.00’da Diyarbakır Bağlar Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda hazır olması gerekmektedir. Adayların Kurs katılım formunu eksiksiz doldurarak, Banka Dekontları ile birlikte Görevli Eğitmene teslim etmeleri gerekmektedir.

İrtibat:Salih KULAKSIZ – 0534 443 39 39

BOCCE BAŞVURU FORMU

DART BAŞVURU FORMU 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ