Besyo Haber

Denizli Pamukkale Üniversitesi Besyo Sonuçları 2016

Denizli Pamukkale Besyo Sınav sonuçları açıklandı. Sınav sonuçlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Kazanan adayları tebrik ediyoruz. Kayıtlar 19.08.2016  tarihinde yapılacaktır. 

REKRASYON ERKEKLERREKRASYON BAYANLAR

ANTRENÖRLÜK ERKEKLERANTRENÖRLÜK BAYANLAR

ÖĞRETMENLİK ERKEKLERÖĞRETMENLİK BAYANLAR

MİLLİ ERKEKLERMİLLİ BAYANLAR

KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER ve KAYIT YERİ

  • 1. 2016 yılına ait YGS sınav sonuç belgesinin internet çıktısı. (İnternet çıktısı , http://www.osym.gov.tr internet adresinden teyit edilecektir.)
  • 2. Mezun olunan okuldan alınan Lise Diploması aslı ya da yeni tarihli Mezuniyet Belgesinin aslı ve noter onaylı sureti. (Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi kayıt sırasında görülerek aslı iade edilecek olup, adaylardan noter onaylı sureti alınacaktır. Belgenin aslı görülmeden kayıt işlemi yapılmaz. (Başarı belgesi mezuniyet belgesi yerine kullanılmaz.)
  • 3. 6 adet 4,5 x 6 cm boyutunda vesikalık fotoğraf.
  • 4. Aslı görülmek koşuluyla, fotoğraflı nüfus cüzdanı fotokopisi.
  • 5. 1994 ve daha önceki yıllarda doğmuş erkek adaylardan tecil belgesi veya askerlikle ilişiği olmadığını gösterir belge.
  • 6. Tam teşekküllü Devlet Hastaneleri ya da Üniversite Hastanelerinden alınmış “Spor Bilimleri Fakültesi’nde Öğrenim Görmesinde Sakınca Yoktur ” ibaresi yazılı Sağlık Kurulu Raporu (Başvuru sırasında bu raporu teslim etmeyen adayların kayıtları yapılmaz). Spor Bilimleri Fakültesi’nde öğretimi aksatabilecek bedensel veya konuşma (hareketleri kısıtlayıcı ağır ameliyat geçirmiş olmak, kamburluk, kekemelik vb.) gibi engellerden biri veya birkaçı bulunanlar kayıt için başvuramazlar. Bu adaylar seçmeleri kazansalar dahi seçmeleri iptal edilir
  • 7. Öğrenci Bilgi ve Kayıt Formu. (Kesin kayıt sırasında sistemden doldurularak alınacaktır)
  • 8. Kayıtlar Rektörlükçe ilan edilen yerde yapılacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sor Sor
Merhaba, bulunduğunuz ili ve hangi sınava hazırlandığınızı paylaşırsanız size daha hızlı yardımcı olabilirim.