Besyo Haber

Tunceli Munzur Üniversitesi Besyo Spor Bilimleri Yetenek Sınavı 2020

Tunceli Munzur Üniversitesi Besyo Spor Bilimleri Yetenek Sınavı 2020

Tunceli Munzur Üniversitesi Besyo Spor Bilimleri Yetenek Sınavı 2020 Kılavuzu Açıklandı

Ön kayıtlar adayın kendisi tarafından 4-14 Ağustos 2020 tarihleri arasında Munzur Üniversitesi WEB Sayfası ve Spor Bilimleri Fakültesi (SBF) Başvuru WEB sayfası (Başvuru linki başvuru tarihinden iki gün önce web sayfası üzerinden yayınlanacaktır)üzerinden online olarak yapılacaktır.*Online başvuru esnasında adayların eksik veya yanlış veri girişi yapmaları durumunda sorumluluk adaylara aittir.

ÖNEMLİ NOT: Ön kayıtlar 4-14 Ağustos 2020 tarihleri arasında “online alınacak olup, online başvuru sisteminde bir aksaklık çıkması durumunda “şahsen başvuru” alım yoluna gidilecektir ve aşağıda belirtilen belgeler istenecektir. Şahsen başvurular aynı tarihler arasında alınacak olup adayların başvurularını, Üniversitemiz İdari Binası giriş katında bulunan Spor Bilimleri Fakültesi öğrenci işleri kayıt bürosuna yapmaları gerekmektedir. Posta veya kargo ile gönderilen evraklar kabul edilmeyecektir.

2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavlarından Temel Yetenek Testi’nden (TYT) Spor lisesi çıkışlı sporcular 160 puan, Milli sporcular için en az 150 puan, engelli adaylar için 100, diğer öğrenciler için en az 190 puan almış olmak,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ