Besyo Haber

Muğla’da 1. Kademe ve 2. Kademe Vücut Geliştirme ve Fitness Antrenörlük Kursu Açılacaktır

Muğla’da 1. Kademe ve 2. Kademe Vücut Geliştirme ve Fitness Antrenörlük Kursu Açılacaktır

Muğla’da 1. Kademe ve 2. Kademe Vücut Geliştirme ve Fitness Antrenörlük Kursu Açılacaktır

1.kademe vücut geliştirme ve fitness antrenör kursu 18-29 kasım 2019 tarihleri arasında Muğla’da yapılacaktır. Kurs adresi: Muğla sıtkı koçman üniversitesi spor bilimleri fakültesi kurs ücreti:1.500 tl olup kurs başvurularını e devlet üzerinden yapılacaktır.

2.kademe vücut geliştirme ve fitness antrenör kursu 18 kasım-01 aralık 2019 tarihleri arasında Muğla’da düzenlenecektir. Kurs adresi: muğla sıtkı koçman üniversitesi spor bilimleri fakültesi 02 aralık 2019 tarihinde vücut geliştirme fıtness ve bilek güreşi antrenör gelişim semineri düzenlenecektir. Seminer ücreti:150 tl olup e devlet sistemi üzerinden ayrıca başvurmanız gerekmektedir. Kurs ücreti: : 1.750 tl olup kurs başvurularını e devlet üzerinden yapılacak.

ANTRENÖR KURSLARINA KATILACAKLAR İÇİN ARANILACAK ŞARTLAR ;

  • En az lise veya dengi okul mezunu olmak. Milli sporcularda tahsil aranmaz
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile malül, engelli spor branşlarında ise yalnızca görme ve zihinsel engelli olmamak,
  • En az 18 yaşını doldurmak,
  • Taksirli suçlar ile kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş veya aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, yağma, dolandırıcılık, gibi yüz kızartıcı veya cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar, fuhuş, uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti, kullanımı, kullanımını kolaylaştırma, kullanmak için satın alma, kabul etmek veya bulundurmak veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, kaçakçılık, vergi kaçakçılığı ve haksız mal edinme suçlarından hükümlü bulunmamak
  • 7/1/1993 tarihli ve 21458 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Spor Genel Müdürlüğü Amatör Spor Dalları Ceza Yönetmeliği ile özerk spor federasyonlarının disiplin veya ceza talimatlarına göre son üç yıl içinde olmak kaydıyla; bir defada 6 aydan daha fazla veya bu süre içerisinde toplamda 1 yıldan fazla ceza almamış olmak.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ