Besyo Haber

Kocaeli’de Dart ve Bocce Antrenörlük Kursu Açılacaktır

Kocaeli’de Dart ve Bocce Antrenörlük Kursu Açılacaktır

Kocaeli’de 1.Kademe Dart ve Bocce Antrenör Kursu Planlanmaktadır

Kocaeli’de 09 – 18 Eylül 2019 tarihleri arasında 1.Kademe Dart Antrenör Kursu ve 14 – 29 Eylül 2019 tarihleri arasında ise 1.Kademe Bocce Antrenör Kursu yeterli ön başvuru olması halinde açılacaktır.

Antrenör Kursuna katılacakların En az 18 yaşını doldurmuş olmak kaydıyla, Kurslara En az lise veya dengi okul mezunu olanlar katılabilir.

Kursa katılacak tüm kursiyerlerin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinden Bocce/Dart Sporcu Lisansı (Ferdi ya da Kulüp adına) çıkartmaları zorunludur.

Spor Bilimleri Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümlerinden mezun olanlar ile son 5 yılda 1. kademe ve daha üst kademe antrenör kursu tamamlayanlar temel eğitim derslerinden muaf olacaktır. Antrenör belgesi ile Muaf olmak isteyen katılımcılar Belgelerini aldıkları federasyondan (TBBDF hariç) ders sayıları ve notlarını gösterir transkript almak ve Kurs evraklarıyla birlikte teslim etmek zorundadır.

1.Kademe Dart Yardımcı Antrenör Kursuna katılacak olanların 30 Ağustos 2019 mesai bitimine kadar, 1.Kademe Bocce Yardımcı Antrenör Kursuna katılacakların ise 06 Eylül 2019 mesai bitimine kadar  e-devlet üzerinden ön kayıtlarını yapmaları ve kayıt işlemi sonunda verilecek referans numarası ile Halkbankası’na giderek kurs ücretini Banka içerisinden verilen Referans numarasını kullanarak yatırmaları gerekmektedir. Kurs ücreti yatırılmadan Kayıt kesinleşmeyecek olup,  ilgili tarihlerin mesai bitimine kadar yeterli başvuru olmaması durumunda kurs açılmayacaktır.

Kursun kesinleşmesi durumunda, Dart Antrenörlük kursuna katılacakların 09 Eylül 2019 Pazartesi günü Saat:17.00’da ve Bocce Antrenörlük kursuna katılacakların 14 Eylül 2019 Cumartesi günü Saat:13.00’da Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü içerisindeki Toplantı Salonunda hazır olması gerekmektedir. Adayların Kurs katılım formunu eksiksiz doldurarak, Banka Dekontları ile birlikte Görevli Eğitmene teslim etmeleri gerekmektedir.

İrtibat:Evrim ZEYTİNOĞLU – 0533 565 50 80
Ali Asker RECEP       – 0507 006 05 54

kocaeli.bocce.form.dockocaeli.bocce.form.doc
kocaeli.dart.form.dockocaeli.dart.form.doc

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ