Besyo Haber

Kocaeli İlimizde 2. Kademe Halk Oyunları Antrenörlük Kursu Açılacaktır

Federasyonumuz tarafından 25 Ekim-02 Kasım 2021 tarihleri arasında KOCAELİ ilinde Halk Oyunları 2. Kademe Temel Antrenör Uygulama Eğitimi açılacaktır.

Uygulama Eğitimine Gençlik Spor Bakanlığının açmış olduğu Temel Eğitim sınavına katılarak başarılı olanlar ve Spor Bilimleri Fakültesi veya Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunlarından DENKLİK başvurusu yaparak onaylanmış olan kişiler başvuru yapabileceklerdir.

Kontenjanın kısıtlı olması nedeniyle ve başvurunun fazla olduğu durumda aşağıda belirtilen şartlara göre başvuru onaylama işlemi yapılarak referans kodu gönderilecektir.

  • Halk oyunları branşında lisanlı sporcu olmak
  • Spor Bilimleri Fakültesi ve/ve ya Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu olmak
  • Diğer üniversite ve bölümlerden mezun olmak

KURSA KATILIM ŞARTLARI:

  1. Halk Oyunları 1. Kademe Yardımcı Antrenör “belge tarihinden” itibaren en az bir yıl geçmiş olması

Ön Kayıt başvuru tarihleri aşağıda belirtilmiştir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmemektedir.

ANKARA         Ön Kayıt Tarihi06-20 Ekim 2021

Covid-19 salgının kuralları nedeniyle kurs kontenjanımız sınırlı olduğundan; Spor Bilgi Sisteminden başvuru yapılıp, ücret ödemesi yapıldıktan sonra başvurunuz tamamlanmış olacaktır.

Kendisinde yada ailesinde Covid-19 tanısı konulmuş ve/veya temaslı olan kişilerin başvuru tarihi bitiminden önce Federasyona belgeli olarak bildirmeleri gerekmektedir. Aksi halde sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Uygulama Eğitimine katılmaya hak kazanan kursiyerlerin 23 Ekim 2021 tarihinden önce HES kodlarını semiha.ergun@thof.gov.tr adresine yazılı olarak bildirmeleri zorunludur.

İSTENEN EVRAKLAR:

  1. Sağlık ve HES kodu beyanı (indirmek için tıklayınız.)
  2. Kurs ücret dekontu (500,00 TL Gençlik ve Spor Bakanlığı Federasyonlar Kurs Ödemeleri Kısmından Referans kodu ile yatıyılacaktır. Bu şekilde yapılmayan ödemeler sistemde görülmediğinden kabul edilmeyecektir.)
  3. Mezuniyet tarihi 2008 yılı öncesi olanlar için ilgili kurumdan yada noterden onaylı diploma sureti (Ayrıca bu kişiler mezuniyet durumlarını e-devlet sayfasına ilgili kurumdan ekletmeleri gerekmektedir.)
  4. Nüfus cüzdanı sureti

Aşağıda ki bilgilendirme metnini lütfen okuyunuz.

Bilgilendirme Metni

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ