Besyo Haber

İstabul’da Bocce Antrenörlük Kursu Açılacaktır

İstabul’da Bocce Antrenörlük Kursu Açılacaktır

İstabul’da Bocce Antrenörlük Kursu Açılacaktır

İstanbul’da 23 Eylül – 2 Ekim 2019 tarihleri arasında 1.Kademe Bocce Antrenör Kursu yeterli ön başvuru olması halinde açılacaktır.

Antrenör Kursuna katılacakların En az 18 yaşını doldurmuş olmak kaydıyla, Kurslara En az lise veya dengi okul mezunu olanlar katılabilir.

Kursa katılacak tüm kursiyerlerin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinden Bocce Sporcu Lisansı (Ferdi ya da Kulüp adına) çıkartmaları zorunludur.

Spor Bilimleri Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümlerinden mezun olanlar ile son 5 yılda 1. kademe ve daha üst kademe antrenör kursu tamamlayanlar temel eğitim derslerinden muaf olacaktır. Antrenör belgesi ile Muaf olmak isteyen katılımcılar Belgelerini aldıkları federasyondan (TBBDF hariç) ders sayıları ve notlarını gösterir transkript almak ve Kurs evraklarıyla birlikte teslim etmek zorundadır.

2019 BESYO TABAN PUANLARI

1.Kademe Bocce Yardımcı Antrenör Kursuna katılacak olanların 20 Eylül 2019 mesai bitimine kadar e-devlet üzerinden ön kayıtlarını yapmaları ve kayıt işlemi sonunda verilecek referans numarası ile Halkbankası’na giderek kurs ücretini Banka içerisinden verilen Referans numarasını kullanarak yatırmaları gerekmektedir. Kurs ücreti yatırılmadan Kayıt kesinleşmeyecek olup, 20 Eylül 2019 mesai bitimine kadar yeterli başvuru olmaması durumunda kurs açılmayacaktır.

Bocce Antrenörlük kursuna katılacakların 23 Eylül 2019 Pazartesi günü Saat:17.00’da İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çırpıcı Spor Tesislerinde hazır olması gerekmektedir. Adayların Kurs katılım formunu eksiksiz doldurarak, Banka Dekontları ile birlikte Görevli Eğitmene teslim etmeleri gerekmektedir.

İrtibat: Cebrail BİRSEN – 0532 246 39 18

istanbul.1.kademe.form.docistanbul.1.kademe.form.doc

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ