Besyo Haber

2021 Çorum Hitit Üniversitesi BESYO Spor Bilimleri Özel Yetenek Sınavı

Çorum Hitit Üniversitesi Besyo Spor Bilimleri Yetenek sınavı ne zaman yapılıyor? Çorum besyo parkuru, besyo mülakatı yetenek sınavı kılavuzu. 2021 Hitit Besyo, Hitit besyo spor bilimleri yetenek sınavı kılavuzu aşağıdadır.

2021 Çorum Hitit Üniversitesi BESYO Spor Bilimleri Özel Yetenek Sınavı

ÖN KAYIT: Ön Kayıtlar 16.08.2021 – 22.08.2021 Saat: 17:00 arasında, Hitit Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi web sayfası üzerinden çevrim içi (online) olarak yapılacaktır.

Çorum Hitit Besyo Taban Puanları

Başvuru İçin Gerekli Belgeler Adaylar aşağıda belgeleri Online Kayıt Başvuru Sistemine yüklemek zorundadır. 1. Lise diploması aslının veya yeni tarihli geçici mezuniyet belgesi (Pdf olarak) 2. Geçerli olan YKS sonuç belgesi, 3. Adayın son bir ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğrafı, 4. Engelli adayların, tam teşekküllü ve bu konuda yetkilendirilmiş hastaneden almış oldukları, engelli olduğunu yüzdelik derece ile gösteren raporları, 5. Antrenörlük Eğitimi Bölümünü tercih edecek adaylar için 2021 yılı dahil son 6 yıl içerisinde en az 3 yıllık sporcu olduğunu gösteren sporcu lisans belgesi (Spor Lisesi Mezunları ve Milli Sporcular Hariç), 6. Milli sporcular için, Milli sporcu belgesi Not:

  • • Ortaöğretim Başarı Puanlarını (OBP), ÖSYM’nin internet adresinden 2021 TYT sonuçları açıklandıktan sonra edinebileceklerdir. Belge için: (https://sonuc.osym.gov.tr) Adaylar geçerli olan TYT sonuç belgesini sisteme yükleyeceklerdir.
  • • Kesin kayıt sırasında ilgili belgelerini teslim etmeyen, eksik, hatalı ya da sahte belge ibraz ettiği tespit edilen adayların kaydı yapılmayacaktır.

2021 ÇORUM HİTİT BESYO YETENEK SINAVI KILAVUZU GÖSTER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ