Besyo Haber

Ankara’da Yüzme Antrenörlük Kursu Açılacaktır

Ankara’da Yüzme Antrenörlük Kursu Açılacaktır

KADEME YARDIMCI YÜZME ANTRENÖRÜ YETİŞTİRME KURSU 20 – 31 AĞUSTOS 2019 tarihleri arasında ANKARA ilinde yapılacaktır.

Kursa başvuracak adaylar mayo, havlu, terlik, bone vb. malzemeleri ile 20 Ağustos Salı günü saat 08:30 da Bülent Ecevit Yüzme Havuzu ve Spor Tesisi’nde hazır bulunacaklardır.

Kursa kabul edilecek adayların seçimi saat 09:00 da başlayacaktır.  4 tekniğin 100 m karışık yüzerek gösterilmesi kuralına göre yapılacaktır. Seçme sırasında adaylara her yüzme tekniğinden, çıkış ve dönüşlerden 0 ile 5 puan arasında puan verilecektir. Bu puanlamada bir adayın alabileceği en yüksek puan 30, en düşük puan 0’ dır. Seçme sonucunda adaylar en yüksek puan alandan en düşük puan alana doğru sıralanacak ve 18 puanın altında alan adaylar kursa kabul edilmeyecektir. Adayların puanları arasında eşitlik olması durumunda adayın, eğitim düzeyi, sporcu geçmişi…gibi nitelikleri seçim kriteri olarak dikkate alınacaktır. Kursa kabul edilecek adayların listesi aynı gün seçme bitiminde yayımlanacak ve derslere saat 14.00’da başlanacaktır. Kurs sırasında havuz içi uygulamalar yapılacağından, adayların bu uygulamayı kaldıracak düzeyde antrenmanlı olmaları gerekmektedir.

Seçilme hakkını elde eden aday sayısının 40’ ın altında olması durumunda kurs iptal edilecektir.

Kurs konusunda her türlü karar alma ve değişikliğe gitme yetkisi Türkiye Yüzme Federasyonu’na aittir

Kursa katılacaklarda aranan şartlar ve istenen belgeler ekte düzenlenmiştir. Kursa kabul edilen adaylar, ilgili belgeleri aynı gün ilk toplantıda ( 14.00’da )kurs yöneticisine şeffaf poşet dosya içerisinde EKSİKSİZ ataçlı bir şekilde teslim edeceklerdir.

ADAYLARIN DİKKATİNE ;

  • Kurs ücreti 1.800 tl’dir. SPOR FEDERASYONLARI ÖDEMELERİ olarak yatırılacaktır.
  • Kurs ön kayıt başvurusu 2-19 AĞUSTOS tarihleri arasında gerçekleşecektir.
  • Başvurular belirtilen tarihler arasında E-DEVLET’ten ( Spor Bilgi Sistemi ) yapılacaktır.
  • İzlenecek Yol : Spor Elemanı , Kurs Başvurusu şeklinde olacaktır. Başvuru süresinden sonra yapılacak başvurular kabul edilemeyecektir.
  • Başvurularda adayların TÜM BELGELERİNİ sisteme yüklemeleri gerekmektedir. Belge yüklemediğinde oluşabilecek tüm sorumluluk adaylara aittir.
  • Kurs seçmesinde başarılı olan adaylar, ücretlerini kurs seçme sonrasında 20 AĞUSTOS SALI günü  yatıracaklardır.
  • Adaylar E_DEVLET üzerinden yaptıkları başvurunun sonunda verilen ‘’REFERANS KODU yada TC Kimlik numarası’’ ile Garanti Bankası “ ( 1.adım Abone/Fatura, 2. Adım Sigorta ve Özel firma ödemeleri, 3. Adım SPOR FEDERASYONLARI ÖDEMELERİ )” bölümüne  ücreti yatırılacaktır.
  • Yüzme branşında milli sporcu olduğunu belgelemiş antrenör adayları seçmeden muaf tutulacaktır.      (Seçme günü 08:30 da millilik belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir.)
  • Sınav sonucuna itirazlar, kazanan listesi açıklandıktan sonra ki 20 dakika içinde kabul edilecektir. Daha sonra yapılacak itirazlar dikkate alınmayacaktır.
  • Kursa katılımı kesinleşen adaylar sistemden yaptıkları başvuru haricinde evraklarının birer örneklerini kursun ilk günü teslim etmeleri gerekmektedir.

KATILIM ŞARTLARI VE İSTENİLEN BELGELER İÇİN BURAYA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ