Besyo Haber

1.Kademe Bocce ve Dart Antrenörlük Kursu

Aksaray’da 1.Kademe Bocce ve Dart Antrenör Kursu Planlanmaktadır Aksaray’da 09 – 19 Nisan 2018 tarihleri arasında 1. Kademe Bocce Yardımcı Antr

1.Kademe Bocce ve Dart Antrenörlük Kursu

Aksaray’da 1.Kademe Bocce ve Dart Antrenör Kursu Planlanmaktadır

Aksaray’da 09 – 19 Nisan 2018 tarihleri arasında 1. Kademe Bocce Yardımcı Antrenör Kursu ve 14 – 23 Nisan 2018 tarihleri arasında 1.Kademe Dart Yardımcı Antrenör Kursu yeterli ön başvuru olması halinde açılacaktır.  1.Kademe Bocce ve Dart Antrenörlük Kurs Duyurusu

Antrenör Kursuna katılacakların En az 18 yaşını doldurmuş olmak kaydıyla, Kurslara En az lise veya dengi okul mezunu olanlar katılabilir.

Kursa katılacak tüm kursiyerlerin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinden Dart/Bocce Sporcu Lisansı (Ferdi ya da Kulüp adına) çıkartmaları zorunludur.

Spor Bilimleri Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümlerinden mezun olanlar ile son 5 yılda 1. kademe ve daha üst kademe antrenör kursu tamamlayanlar temel eğitim derslerinden muaf olacaktır. Antrenör belgesi ile Muaf olmak isteyen katılımcılar Belgelerini aldıkları federasyondan (TBBDF hariç) ders sayıları ve notlarını gösterir transkript almak ve Kurs evraklarıyla birlikte teslim etmek zorundadır.

Son Katılım Tarihi:1.Kademe Bocce Yardımcı Antrenör Kursuna katılacak olanların 30 Mart 2018 mesai bitimine kadar ve 1.Kademe Dart Yardımcı Antrenör Kursuna katılacakların ise 06 Nisan 2018 mesai bitimine kadar e-devlet üzerinden ön kayıtlarını yapmaları ve kayıt işlemi sonunda verilecek referans numarası ile Halkbankası‘na giderek kurs ücretini Banka içerisinden verilen Referans numarasını kullanarak yatırmaları gerekmektedir. Kurs ücreti yatırılmadan Kayıt kesinleşmeyecek olup, ilgili tarihlerdeki mesai bitimine kadar yeterli başvuru olmaması durumunda kurs açılmayacaktır.

Bocce Antrenörlük kursuna katılacakların 09 Nisan 2018 Pazartesi günü saat 17.00’da ve Dart Antrenörlük kursuna katılacakların ise 14 Nisan 2018 Cumartesi günü Saat:11.00’da Aksaray Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Dağılgan Spor Kompleksi içerisindeki Toplantı Salonunda hazır olması gerekmektedir. Adayların Kurs katılım formunu eksiksiz doldurarak, Banka Dekontları ile birlikte Görevli Eğitmene teslim etmeleri gerekmektedir.

ANTRENÖR.KURS.BASVURU.FORMU 

İrtibat: Muhammet ÇEVİK – 0530 246 44 54

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ