Besyo Haber

ÖSYM Yerleştirme İşlemlerini Güncelledi !

ÖSYM Yerleştirme İşlemlerini Güncelledi !

 

ÖSYM yerleştirme sonuçlarını 12.08.2017 tarihi saat 11 itibari ile güncellemiş bulunuyor. Sonuçlarınızı yeniden kontrol etmenizde fayda var.

ÖSYS YERLEŞTİRME SONUÇLARINI BURADAN KONTROL EDEBİLİRSİNİZ

08.08.2017 tarihinde açıklanan 2017-ÖSYS yerleştirme sonuçlarında, adayların yerleştirmelerinde kullanılacak puanlar belirlenirken Tablo-6C’nin ekinde yer alan okul türlerinden mezun olan adayların alan ve dallarına göre ek puan kullanılabilecek tercihlerinde ‘ek puanlı yerleştirme puanları’ yerine ‘ek puansız yerleştirme puanları’nın kullanıldığı tespit edilmiştir.

2019 BESYO TABAN PUANLARI

ÖSYM Yerleştirme İşlemlerini Güncelledi !

Bu işlemin düzeltilmesi amacıyla yapılan güncellemede 1110 adayın ilan edilen yerleştirmesi değişmiş1628 aday daha önce bir programa yerleşmemişken yerleşir duruma gelmiş, ek puanı dikkate alındığı için yerleşen bu adaylar nedeniyle daha önce bir programa yerleştiği ilan edilen 1499 aday ise yeni durumda herhangi bir programa yerleşememiştir.

Konu ile ilgili adaylar ve kurumlar bilgilendirilmiş, yeni sonuçlar 12.08.2017 tarihi saat 11:00 itibariyle güncellenmiştir. Bu durumdan etkilenen adaylardan özür diler bilgilerine saygıyla sunarız.

memurlarnet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ