Besyo Haber

3000 Besyo Mezunun Ataması Ne Zaman Yapılacak ?

Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Dr. Osman Aşkın BAK 28 Oca 2018 tarihinde tüm besyo mezunlarını sevindiren ve umutlandıran bir haberi açıkladı.

3000 Besyo Mezunun Ataması Ne Zaman Yapılacak ?

Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Dr. Osman Aşkın BAK 28 Oca 2018 tarihinde tüm besyo mezunlarını sevindiren ve umutlandıran bir haberi açıkladı. Yayımlanan haber şuydu:

“BESYO mezunlarımızın atama talepleriyle ilgili gerekli çalışmamızı tamamladık. 2018 yılı içerisinde 3 bin BESYO mezunu kardeşimizin atamasını gerçekleştireceğiz. Detayları en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Türk sporuna ve gençlerimize hayırlı olsun.”

Yayınlaman bu haber tüm mezunlarını mutlu etti ve umutlandırdı. Fakat yayımlanan bu duyurudan sonra tüm adaylar atama kılavuzunun yayınlanmasını bekliyor. Binlerce aday bu konu ile ilgili bir açıklama bir duyuru bekliyor. Aradan haftalar, aylar geçmesine rağmen konu ile ilgili bir açıklama yok.

MHP’li Sancaklı : “Sayın Bakanla da özel görüştüm, basından da biraz yüklendim Sayın Bakana. Sayın Bakan da sağ olsun, bir müjde verdi, 3 bin öğrenci 2018 yılında Gençlik ve Spor Bakanlığının kadrosuna atanacak. Bir ay önce açıkladı da çocuklar arıyor beni “Ne zaman başlayacağız?” diye. Biraz evvel Bakan Bey’e de onu sordum -buradan arkadaşlar da duysun diye söylüyorum- dedi ki: “İllere göre ihtiyaç listesi hazırlanıyor, çok yakında bitecek ve alımlar başlayacak.Buradan bunu da belirteyim.” demişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ